O nás

Jistě jste si všimli, že naše společnost Silver Gold Investments, s.r.o. je nově založeným subjektem. Nicméně to neznamená, že já, ing. Pavel Hýbler, jakožto 100% vlastník společnosti, nemám s obchodováním s komoditami žádné zkušenosti.

Dovoluji si tvrdit, že je tomu právě naopak.

Jakožto bývalý společník společnosti Euro management servis s.r.o. a EMS Gold investment, s.r.o. mám 17leté zkušenosti s obchodováním s drahými kovy a to jak na území ČR, tak na Slovensku.

V rámci působení v těchto společnostech jsem byl jeden z prvních, kteří začali v r. 2007 drahé kovy do naší republiky dovážet a zde realizovat jejich prodej a zpětný nákup. Domnívám se, že v rámci své činnosti v těchto společnostech jsem dokázal uspokojit celou řadu požadavků, nápadů nebo přání, které jsem s klienty za tuto dlouhou dobu realizoval.

Veškeré zkušenosti, které jsem nabyl během let praxe, jsem se rozhodl využít a nabídnout všem klientům, kteří s nově vzniklou společností Silver Gold Investments, s.r.o. hodlají jakýmkoliv způsobem spolupracovat.

A tím mám na mysli jak uspokojení požadavků standardních klientů na jednorázové nákupy a odkupy drahých kovů, tak případnou spolupráci s obchodními zástupci či společnostmi, které budou chtít participovat v rámci obchodů formou samostatných obchodníků.

Nákup a prodej investičního zlata, stříbra, platiny a paladia  v podobě  mincí a slitků máme zabezpečenu formou obchodní spolupráce s nejvýznamnějšími producenty zlata v Německu, Rakousku a Švýcarsku. Získané zkušenosti nám umožňují nabídnout jedny z nejlepších cen komodit na českém trhu při zachování kvality prodeje. Zboží odebíráme přímo od výrobce nebo od prověřených obchodníků, garantujeme původ zboží a zpětný odkup. Ryzost a pravost jakéhokoliv zboží můžeme kdykoliv na místě prověřit certifikovaným testerem kovů, který máme ve společnosti pro klienty k dispozici.Zaručujeme diskrétní a bezpečné dodání. Osobní přístup ke klientům nám umožňuje posouvat nabídku a kvalitu služeb na kvalitativně vyšší úroveň.

Závěrem

Vzájemná důvěra mezi námi a našimi klienty je základem našeho podnikání. Záleží nám na tom, aby náš zákazník byl spokojen. Denně pro Vás aktualizujeme ceny zboží, které se aktualizují v průběhu jedné minuty podle aktuálních spotových cen na Londýnské burze . Veškeré aktuální prodejní a odkupní ceny jsou dostupné přímo na našich webových stránkách - www.zlatoeu.cz.

Věřím, že spolupráce s naší společností bude pro Vás přínosem a já, jako vlastník společnosti, ale také jako člověk, mohu s klidným svědomím konstatovat, že udělám vše proto, aby tomu tak bylo.

Děkuji a přeji hodně úspěšných obchodů s naší společností

Ing. Hýbler Pavel
Jednatel a vlastník společnosti

E-mail

obchod@zlatoeu.cz