Zlatý slitek PAMP Fortuna 20 g

37 821 Kč37 821 Kč bez DPH
1 500,25 EUR1 500,25 EUR bez DPH

Výrobce: PAMP
Země původu: Švýcarsko
Ryzost: 999/1000
Hmotnost: 20 g

Počet
Poslední 2 ks za tuto cenu okamžitě k odběru -AKCE
  • Cena odkupu: 34 762 Kč

Popis

Švýcarské zlaté slitky z 24 karátového zlata, certifikované švýcarskou rafinérií PAMP odpovídají londýnskému standardu Good Delivery (LBMA) a jsou proto bez problémů akceptovány na všech světových trzích.  Výrobky této společnosti jsou  známy především pro svůj precizní vzhled.  

Společnost byla založena ve Švýcarsku v roce 1977. Původně razila pouze slitky, které měly hmotnost menší než 100 gramů. Následně rozšířila své služby také na zpracování dalších drahých kovů  V současnosti společnost zpracovává a dodává slitky z drahých kovů o velké škále hmotnosti (od 12,5 kg až po 1 gram)

Přední strana slitku označuje výrobce, čistou váhu v gramech, své identifikační číslo a zobrazeni loga rafinérie PAMP. Ražené slitky nesou na své zadní straně vyobrazení římské bohyně štěstí Fortuna (Tyché), která sype z rohu hojnosti svým příznivcům, zatímco zadní strana litých slitků je čistá, bez motivu.

Slitky jsou opatřeny unikátní patentovanou technologií VERISCAN™,která znemožňuje padělání. Slitek je zalitý v ochranné plastové kartě, která zároveň slouží jako certifikát. Jejich prodej je osvobozen od DPH.

 

E-mail

obchod@zlatoeu.cz